محل تبلیغات شما

جهت راه اندازي يک سوناي بخار توسط ديگ بخار در ابتدا بايستي اتاقي جهت نصب آن تعبيه شود و يا ديگ در محل تصفيه خانه يا موتورخانه جانمايي شود ولي با توجه به ابعاد کوچک و مناسب بخارساز برقي امکان نصب اين دستگاه در کمترين فضاي ممکن ترجيحا نزديک اتاق سونا ميسر مي باشد.
از ديگر اامات ديگ هاي بخار فراهم کردن مسيري جهت اجراي دودکش مشعل و همچنين انجام لوله کشي گاز به محل نصب مشعل مي باشد که اين امر باعث افزايش هزينه هاي اوليه و فضاي مورد نياز محل نصب دستگاه مي شود . در صورتي که براي دستگاه هاي برقي فقط نيازمند کابل کشي به محل نصب دستگاه مي شود . در صورتي که براي دستگاه هاي برقي فقط نيازمند کابل کشي به محل نصب دستگاه باشيم و همين موضوع باعث شده نصب دستگاه برقي سريعتر، ساده تر و کم هزينه تر باشد.


در صورتي که دستگاه هاي بخار ساز برقي علاوه بر اينکه داراي فشار کاري پائين هستند و باز با اين حال در اين دستگاه ها شير اطمينان با فشار پائين تعبيه گرديده تا ظريب ايمني دستگاه بالاتر رود.
دودکش ديگ بخار باعث خروج مقداري از حرارت توليد شده توسط ديگ مي شود و همين امر راندمان آن را کاهش مي دهد . در صورتي که در بخار ساز برقي انرژي برق در المنت مستقيما به حرارت تبديل شده و باعث مي شود بازدهي و راندمان اين دستگاه ها بسيار بالا و پرت حرارتي کمتري داشته باشند.
در دستگاه هاي برقي استفاده از تابلو برق استاندارد و تجهيزات کنترلي مناسب و همچنين اتصال آن به سيستم ارتينگ استاندارد ايمني کامل را در پي خواهد داشت .

ميراب آرين


ساخت استخر ، ساخت سونا 


جهت دريافت ليست قيمت و اطلاعات بيشتر با شماره   41572 -021   تماس حاصل فرماييد

تفاوت ديگ بخار با بخارساز برقي

دستگاه ,برقي ,مي ,بخار ,نصب ,ديگ ,نصب دستگاه ,محل نصب ,در صورتي ,دستگاه هاي ,صورتي که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
golshanyasei ziban ادب پژوهی Sarah's life نرم افزار افزایش بازدید سایت هیت ساز | HitSaz heyvagroup pergebarro mam91